Ja narazie mam szampon dr Seidla dla szczeniąt, ale będe musiała kupić nowy, bo ten się skończył. Szczeże mówiąc to nie wiem jaki szampon jest najlepszy. Wydaje mi się, że to zależy od psa i od rodzaju jego skóry, sierści.
Ja też mam szampon dr Seidla. Jestem z niego zadowolona. _________________ [URL=http://www.piessski.iq24.pl/][img]http://img217.imageshack.us/img217/7052/nikolaidejzifq3.jpg[/img][/URL]
mojej też by się przydała odżywka....... _________________ [URL=http://www.piessski.iq24.pl/][img]http://img217.imageshack.us/img217/7052/nikolaidejzifq3.jpg[/img][/URL]
z takim czyś się jeszcze nie spotkałam... _________________ [URL=http://www.piessski.iq24.pl/][img]http://img217.imageshack.us/img217/7052/nikolaidejzifq3.jpg[/img][/URL]