click to generate your own textclick to generate your own textclick to generate your own textclick to generate your own textclick to generate your own textclick to generate your own textclick to generate your own textclick to generate your own textclick to generate your own textclick to generate your own textclick to generate your own textclick to generate your own textclick to generate your own textclick to generate your own textclick to generate your own text

NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » PIELĘGNACJA » JAKI SZAMPON?

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Jaki szampon?

  
Luzia15
12.11.2008 18:53:33
poziom 5



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Piaseczno

Posty: 654 #178543
Od: 2008-11-8
Jakim szamponem kąpiecie swojego psiaka? Jaki jest najlepszy?
  
Asia
13.11.2008 09:54:12
poziom 4



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Jaworzno

Posty: 263 #178745
Od: 2008-11-11
Ja narazie mam szampon dr Seidla dla szczeniąt, ale będe musiała kupić nowy, bo ten się skończył. Szczeże mówiąc to nie wiem jaki szampon jest najlepszy. Wydaje mi się, że to zależy od psa i od rodzaju jego skóry, sierści.
  
rikki165
13.11.2008 15:39:29
poziom 5



Grupa: Moderator

Posty: 480 #178856
Od: 2008-11-10
Ja też mam szampon dr Seidla. Jestem z niego zadowolona.lol
_________________
[URL=http://www.piessski.iq24.pl/][img]http://img217.imageshack.us/img217/7052/nikolaidejzifq3.jpg[/img][/URL]
  
EMILLY
17.11.2008 12:09:44
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Strzegom

Posty: 118 #181116
Od: 2008-11-10
Ja mam Dr Seidla Jodoforowy z odżywką i VetriDerm K-Hex. Muszę jeszcze jakąś odżywkę kupić do sierści.
_________________
www.shillka.pl.tl
  
rikki165
17.11.2008 17:08:45
poziom 5



Grupa: Moderator

Posty: 480 #181271
Od: 2008-11-10
mojej też by się przydała odżywka.......bardzo szczęśliwy
_________________
[URL=http://www.piessski.iq24.pl/][img]http://img217.imageshack.us/img217/7052/nikolaidejzifq3.jpg[/img][/URL]
  
Thora
13.12.2008 16:17:59
poziom 3



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Kraków

Posty: 111 #192665
Od: 2008-12-12
Ja też używam Dr Seidla. Teraz mam Selenowy. Selenowego nie polecam. Jest czarnyzmieszany przez co sierść nawet po umyciu robi wrażenie brudnej.
  
rikki165
14.12.2008 18:53:21
poziom 5



Grupa: Moderator

Posty: 480 #193119
Od: 2008-11-10
z takim czyś się jeszcze nie spotkałam...eh
_________________
[URL=http://www.piessski.iq24.pl/][img]http://img217.imageshack.us/img217/7052/nikolaidejzifq3.jpg[/img][/URL]
  
Luzia15
14.12.2008 19:01:11
poziom 5



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Piaseczno

Posty: 654 #193128
Od: 2008-11-8
My też mamy Dr Seidla. Jest najlepszy. Z odżywką champion. bardzo szczęśliwy

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » PIELĘGNACJA » JAKI SZAMPON?

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny


glitter link generator