Jaki szampon?
Ja też używam Dr Seidla. Teraz mam Selenowy. Selenowego nie polecam. Jest czarnyzmieszany przez co sierœć nawet po umyciu robi wrażenie brudnej.


  PRZEJD NA FORUM